Zařízení pro úpravu a dezinfekci vody
Dávkovače plynů
VGB 103 (GECO C103)
VGB 103 je kompaktní podtlakový chlorátor pro dávkování plynného chlóru a pro přímou montáž na tlakovou láhev s chlórem, max.výkonu 2 kg Cl2/h. Kompletní chlorátor obsahuje podtlakový regulátor 103-100 s rotametrem, regulačním ventilem, manometrem, ejektor a podtlakovou trubičku 8x11.
víceVGA 111/113
VGA 111/113 je modulární podtlakový systém pro dávkování plynného chlóru, oxidu uhličitého, oxidu siřičitého a čpavku, max.výkonu 4 kg/h.
Systém může být dle potřeby v kombinaci:
- jeden podtlakový regulátor 111-202
- dávkovací regulátor 113
VGA 146/117
Modulární podtlakový systém pro dávkování plynného chlóru, oxidu uhličitého, oxidu siřičitého a čpavku, max. výkon 10 kg/h. Systém může být dle potřeby v kombinaci s jedním podtlakovým regulátorem nebo s dvěma podtlakovými regulátory.
GS systémy
GS systémy jsou modulární podtlakové systémy pro dávkování plynného chlóru, oxidu uhličitého, oxidu siřičitého a čpavku, výkonu od 10 kg/h do 200 kg/h. Systém může být dle potřeby v kombinaci s jedním podtlakovým regulátorem nebo s dvěma podtlakovými regulátory.více

